Ana Sayfa

Hakkımızda

Ürünler

Referanslar

 Önce Tedbir

İletişim

Yangın Dolapları, Hortum Makara ve Aksesuarları

 

Yangın Hortumları:

Yangınla mücadele serimizin bu parçası 1", (4.2mm), 1.5" (65mm), 2" (85mm) ve 2.5" (110mm) ağız ölçülerine sahiptir. 2" (65mm), 2.5" (110mm) TS 9222 standartlarına göre üretilmiş olup 30 Atü çalışma, 60 Atü deneme basıncına dayanıklıdır. Polyester iplikten üretilen bu ürünümüze daha kötü şartlar için poliüretan kaplanarak kırmızı renkli hortum elde edilmiş ve daha dayanıklı hala getirilmiştir.

 

Düz ve Kumandalı Lans:

 

Firmamızın TS 3145 standartlarına göre üretilen bu ürün 1”, 2” ve 2.5" ebatlarında olup, kumandalı ve kumandasız olmak üzere iki tipi vardır. Alüminyumdan üretilen lanslarımız storz adaptörlerle hortuma bağlanır. Yuvarlak ve jet olarak fışkıran su en yüksek seviyeye geldiğinde etrafa dağılır. İtalyan tip lanslarımız ise pirinç malzemeden üretilmiştir. Standardı olmadığı için TSE’li olarak üretilmektedir.

Köpük Lansları:

Kumandalı ve kumandasız tipte üretilen bu ürünümüz 85mm ve 110mm olmak üzere iki modeli mevcuttur. Nozul borusu üzerindeki hava deliklerinden giren hava mikserden gelen su /köpük karışımı ile birleşerek köpük oluşturur.

 

 

Rekor:

Firmamızın bu ürünü de Alman ve İtalyan olmak üzere iki tipte olup Alman tip olanları TSE güvencesindedir. 1”, 2" ve 2.5” (65mm, 85mm,11mm)ağız ölçülerindedir. İsteğe ve ihtiyaca göre içten ve dıştan dişli iki modeli mevcuttur.

Yangın Valfleri:

İtalyan, Alman ve Kürsel tipte üretilen valflerimiz her türlü yangın dolabına kolayca monte edilebilmektedir. Alüminyum ve pirinçten imal edilmiştir.

Hidrant:

TS2821 standartlarına uygun olarak üretilen hidrantlarımızın, yurt çapında dağıtım ve montaj hizmeti bulunmaktadır.

* Kırılma Güvencesi: Kırılma durumunda sökülme ya da otomatik kapatma mekanizması devreye girer Yenilenme işleminde ise yeraltındaki kısmın sökülmesine gerek yoktur

* Donma Güvencesi: kullandıktan sonra otomatik boşaltma sistemi devreye girer ve donma olayı yaşanmaz.

* Düzgün atış sağlar,  ilk açıldığında titreşim yaratmaz, bu sayede sonuna kadar açmayı gerektirmeden akış denetimi sağlanmış olur. Hidrantlarımızı her türlü yerleşim bölgesinde,  yangın söndürme ve sulama işlerinde, sanayi tesislerinde sın söndürmede kullanabilirsiniz.

<< Geri

Bilsay Bilgisayar © Copyright 2005