Ana Sayfa

Hakkımızda

Ürünler

Referanslar

 Önce Tedbir

İletişim

Yönlendirme ve Köpük Yapıcı Üniteler

 

 

Acil Durum Yönlendirme Üniteleri:

2x8 W Florasan veya 10x2.5 12 V kızaran telli ampullü olup 15 V batarya şarj redresörü ve ayrıca 28 W 12 V ampul transformatörü floranlı tiplerde ateşleme devresine sahiptir. Her iki tipte de şebeke enerjisi olsun veya olmasın yanar. Lead calsium batarya, şebeke kesintisinden sonra 2.5 saat şebeke armatürünü yanık tutabilecek güçtedir.

* Normal çıkış yollarını göstermek amacıyla imal edilmiştir.

* Standart ölçülerdedir.

* EXIT ve ÇIKIŞ yazılı tipleri vardır.

* Tek veya Çift taraflı kullanılabilir.

Şarjlı Işıldak:

Elektrik kesildiğinde içerisinde bulunan şarjlı aküler vasıtası ile çalışır. Bina içerisinde yön bulma ve oynar başlık sayesinde çalışma yapılacak alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Flaşör sistemi ile işaret verme özelliğine sahiptir.

Mobil Köpük Ünitesi:

Bu ürünümüz, tek kişiyle seri kullanım için tasarlanmıştır. Araç, sadece uygun basınçlı bir su kaynağına bağlanarak, anında kullanıma hazır hale gelir. 140 litrelik stok imkanı ile her tür köpüğü sağlamak için uygundur. Çeşitli donanım kolaylıkları vardır. Yakıt istasyonları, boya ve solvent depoları, kazan daireleri, gemi makine daireleri ve bunun gibi hidro karbonlu yangın çıkma olasılığı olan ve büyük risk taşıyan yerler için idealdir.

Köpük Karışım Aracı:

Bu ürünümüz, köpük üretmek için en basit ve etkin sistemi oluşturmaktadır. Her türlü sulu köpük konsantresi kullanarak, sıkıştırılmış köpükten, en etkin fırlatmayı sağlamak için tasarlanmıştır. Yaklaşık 35 bar civarında basınca dayanıklılık gösterir. Kendiliğinden çalışan türleri, köpük çıkarma tüpü ve paslanmaz çelikten burgu ile tasarlanmıştır. İsteğe bağlı olarak açma kapama vanası eklenebilir.

<< Geri

Bilsay Bilgisayar © Copyright 2005